Hallo Uppies,
In afwachting van onze nieuwe VW UP! hebben wij de volgende vraag: zijn er mensen met ervaring met een hondenrek?
Wij hebben een behoorlijk grote hond en de vraag is of ze in de achterbak (bagageruimte) past of, zoals nu in onze huidige auto, op de achterbank zal moeten.
Als ze op de achterbank moet dan willen wij een soort barrière plaatsen, tussen de voorstoelen, de vraag is welke, want we zoeken iets wat voorkomt dat onze hond tussen de voorstoelen naar voren kan komen.
Hondenrek
- Up-Jury
- Donateur member
- Berichten: 638
- Lid geworden op: do 26 apr 2012, 14:06
- Locatie: Heerhugowaard
Re: Hondenrek
Is het niet handig dat als de hond achterin zit en de bank naar beneden te klappen. En de hoedenplank eruit te halen, Een bevestiging te maken achterin zodat hij aan een riem vast zit.
Zal erg moeilijk zijn om een rek te plaatsen voor de 2 voorstoelen. Misschien een deken daar tussen te spannen.
Zal erg moeilijk zijn om een rek te plaatsen voor de 2 voorstoelen. Misschien een deken daar tussen te spannen.